Contact

Eindhovense Studententoneelvereniging (E.S.T.V.) Doppio

Adres

Studentencentrum De Bunker
John F. Kennedylaan 3
5612 AB
Eindhoven

Telefoonnummer

(040) 247 8503

Bankgegevens

Rekeningnummer: 938053248
IBAN: NL84SNSB0938053248
BIC: SNSBNL2A
Banknaam: SNS BANK NV
KvK: 40238597

Bestuur

bestuur@doppio.nl

Luca Bankers

Voorzitter
voorzitter@doppio.nl

Marloes Vette

Vice-voorzitter/Secretaris
secretaris@doppio.nl

Maaike Gerritse

Penningmeester
penningmeester@doppio.nl

Sanne Bassant

Commissaris Uitvoeringen
uitvoeringen@doppio.nl

Jonna van Zijl

Commissaris Communicatie
promotie@doppio.nl

Walter Aarts

Commissaris Huisvesting
huisvesting@doppio.nl

Commissies

Activiteitencommissie

activiteiten@doppio.nl
De activitetencommisie organiseert het hele jaar door activiteiten, feesten en excursies voor Doppio-leden.

Techniekcommissie

techniek@doppio.nl
De techniekcommissie is verantwoordelijk voor het licht en geluid tijdens de voorstellingen.

Introcommissie

intro@doppio.nl
De introcommissie organiseert de activiteiten tijdens de Introductie.

PR-commissie

pr@doppio.nl
De PR-commissie zorgt voor promotie van Doppio en beheert ook de website.

Webco

website@doppio.nl
De website-commissie zorgt voor het  onderhoud van de site en databases.

Business Commissie

business@doppio.nl
De business-commissie is er voor promotie- en zakelijke aanvragen van externe partners.

Social Media

Facebook Pagina: E.S.T.V. Doppio
Facebook Groep: ESTV Doppio
Twitter: @ESTVDoppio