Contact

Eindhovense Studententoneelvereniging (E.S.T.V.) Doppio

Postadres

E.S.T.V. Doppio
TU/e Luna de Plint
Postbus 513
5600 MB Eindhoven

Bezoekadres

Lampendriessen 31
5612 AH Eindhoven

 

 

Bankgegevens

Rekeningnummer: 322671477
IBAN: NL35 RABO 0322 6714 77
BIC:
Banknaam: Rabobank
KvK: 40238597

 

Bestuur

bestuur@doppio.nl

Wieger Punter

Voorzitter
voorzitter@doppio.nl

Melissa Pruijn

Secretaris
secretaris@doppio.nl

Margot van Montfoort

Penningmeester
penningmeester@doppio.nl

Julia Slaats

Commissaris Uitvoeringen
uitvoeringen@doppio.nl

Iris Portegijs

Vicevoorzitter/Commissaris Extern
extern@doppio.nl

Commissies

Activiteitencommissie

activiteiten@doppio.nl
De activiteitencommisie organiseert het hele jaar door activiteiten, feesten en excursies voor Doppio-leden.

Techniekcommissie

techniek@doppio.nl
De techniekcommissie is verantwoordelijk voor het licht en geluid tijdens de voorstellingen.

Introcommissie

intro@doppio.nl
De introcommissie organiseert de activiteiten tijdens de Introductie.

PR-commissie

pr@doppio.nl
De PR-commissie zorgt voor promotie van Doppio en beheert ook de website.

Webco

website@doppio.nl
De website-commissie zorgt voor het  onderhoud van de site en databases.

Sterproductie

sterproductie@doppio.nl
De sterproductiecommissie bestaat uit leden van Doppio én van leden van ESMG Quadrivium. Dit jaar maken wij samen een sterproductie, meer informatie over de sterproductie vind je hier.

Social Media

Facebook Pagina: E.S.T.V. Doppio
Facebook Groep: ESTV Doppio
Twitter: @ESTVDoppio